Tina Minor 017

Footshop - Bratislava (2018)

Nový rok 2018 bolo treba začať veľkolepo. Tak sme sa do toho „obuli“ a spolu s Footshopom zorganizovali výstavu ‘017. Pripravila som v nej výber svojich najobľúbenejších ilustrácií z predošlého roka. A keďže bola predajná, niektoré obrazy putovali domov k novým majiteľom.

Neprebádané územia II

Hotel Devín - Bratislava (2016)

Po úspechu vo Viedni sa výstava Neprebádané územia na istý čas presunula aj do priestorov Hotela Devín.

Neprebádané územia

Bellart Gallery - Viedeň (2016)

Neprebádané územia boli exkurziou do vnútorného sveta. Snažili sa odhaliť časopriestory, motívy a témy, ktoré doteraz neboli objavené, vyskúšané, ani odžité. Odhrnúť záves poznaného, aby poukázali na drobné fragmenty skryté za oponou viditeľného sveta. Priestory, ktoré nepoznáme. Miesta, ktoré nevidíme. Zákutia, o ktorých existencii len podvedome tušíme a ktoré nás priťahujú svojou tajomnosťou.  

Bola som na kašu a už mi je dobre

Žufaňa - Bratislava (2016)

Žufaňa, obľúbená bratislavská reštaurácia, má originálny a trochu provokatívny slogan „Som na kašu“. Naznačuje, čo je hlavnou pochúťkou jej kuchyne. Slogan trafil klinec po hlavičke, pretože výborne sedel aj na tému výstavy, ktorú som u nich pripravovala. O tejto výstave si môžete prečítať aj príspevok na stránke Žufane.

Otvorenie Artošky

Kalab - Bratislava (2016)

Artoška je unikátny obchod s umeleckými dielami mladých slovenských autorov. Pri príležitosti jej otvorenia vznikla v priestoroch umeleckého centra Kalab výstava s cieľom predstaviť Artošku širšej verejnosti.

Becherateliér

KC Dunaj - Bratislava (2016)

Becherateliér bol projekt Becherovky, v rámci ktorého si ľudia počas jedného mesiaca nechávali prekresliť svoje portréty do retro štýlu. Po jeho skončení sa v KC Dunaji usporiadala slávnostná výstava vytvorená z približne 600 ilustrácií. Z toho približne tretina prešla mojimi rukami.