Orange hľadal spôsob, ako odpromovať nový model telefónu s displejom tak veľkým, že sa na ňom dá poľahky kresliť. V spolupráci s agentúrou Zaraguza sa vymyslel livestream, počas ktorého mali ľudia hádať, čo ilustrátor na mobile ilustruje. Šancu vyhrať tento telefón mal každý, kto uhádol aspoň jednu ilustráciu. A tu prišiel rad na mňa:)

 

Na displej telefónu som nakreslila dokopy 8 obrázkov. Ešte pred samotným natáčaním som musela absolvovať prípravu. Mala som len pár dní na to, aby som si vyskúšala, aké je to vymeniť výkres za klzkú plochu telefónu. Musím sa priznať, že kresliť „digitálne“ bola celkom výzva. A výzvou bola zrejme aj samotná výhra, keďže súťažný livestream mal po svojom skončení až neuveriteľných 8,5 tisíc komentárov.

Súťaž o Galaxy Note8

Súťažte o nový Samsung Galaxy Note8 v priamom prenose. ???? Hádajte, aké darčeky kreslí ilustrátorka Tina Minor Illustration pre dievčatko z nášho videa LOVE. ???? Víťaza vyberieme v piatok z ľudí, ktorí tipli správne počas priameho prenosu.P.S.: Kreslíme niekoľko darčekov po sebe, hádajte viackrát a zvýšte tak svoju šancu na výhru. 😉

Uverejnil používateľ Orange Štvrtok 16. november 2017